VİP PASLANMAZ

Kayseri'de ve çevre illerde Paslanmaz Korkuluk ya da Alüminyum - Krom Korkuluk denince akla ilk gelen firmalardan birisi olan Vip Paslanmaz siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktadır.

Alüminyum doğrama sektöründe 20 yıllık tecrübeye sahip olan firmamız mekanınıza en uygun küpeştelerin projelendirmesini yaparak mekanınıza en kısa sürede montajını yapmaktadır.

Firmamız Alüminyum Krom Korkuluk sektöründe yepyeni bir akım başlatmak üzere kurulmuş, sektöründe öncü bir firma olmayı amaçlamış ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren yenilikçi bir firmadır. Müşterilerimizin en çok beğendiği ve tercih ettiği küpeşte üzerine geniş çapta araştırmalar yapılarak bu ürünleri en kaliteli müşterilerimize sunmak firmamızın temel vizyonudur. Güler yüzlü ve ılımlı hizmet, Müşteri yararını ve faydasını gözetmek, Güvenilir ve uzun süre kullanımlı kaliteli ve garantili hizmetler, Sorunsuz, kusursuz ve zamanında teslimat, Müşteri şikayet ve isteklerinde en iyi çözümü sağlamak Temel presibimizdir.

YUKARICall Now ButtonHemen Ara
× Bize Danışın